Zoek je bijzondere producten voor jouw winkel, merk, hotel, restaurant of interieurproject? Bohemida helpt met sourcing, private shopping en projecten op maat. Van het selecteren van bestaande producten tot het laten maken van complete collecties, met levering in Europa en wereldwijd.
Zo werk ik
Unieke producten, persoonlijke selectie, betrouwbare levering
Bohemida selecteert met zorg de mooiste producten en werkt samen met betrouwbare leveranciers en ambachtslieden in verschillende werelddelen. Van het eerste idee tot aan de levering begeleid ik het hele proces.

Ontdekken
Ik reis meerdere keren per jaar naar Marokko om de mooiste producten en nieuwe trends te ontdekken.

Selecteren
Op basis van jouw wensen, doelgroep en budget selecteer ik de meest passende producten en leveranciers.

Leveren
Ik verzorg prijsaanvragen, productiebegeleiding, kwaliteitscontrole en de volledige logistiek tot aan jouw deur.
Bohemida bezoekt meerdere keren per jaar Marokko voor collectieontwikkeling, productselectie en sourcingprojecten. Daardoor kan ik een beperkt aantal projecten persoonlijk begeleiden en rechtstreeks samenwerken met leveranciers en ambachtsbedrijven.

Geschikt voor o.a.
- Conceptstores
- Hotels & resorts
- Restaurants
- Beachclubs
- Interieurprojecten
- Wellnesslocaties
- Retailcollecties

Mogelijke producten
- Handgehaakte hanglampen
- Koperen en messing lampen
- Lampenkappen van raffia en palm
- Handgehamerde koperen wastafels
- Spiegels & wanddecoratie
- Keramiek, servies & kandelaars
- Kussens, poefs & kleden
- Manden & tassen
- Meubels & woonaccessoires
Impressie
Gevonden in Marokko




Jarenlange inkoopervaring en een internationaal netwerk
Ik koop al jaren in, eerst voor grote bedrijven en sinds 2015 voor Bohemida. Daardoor ken ik veel ambachtslieden, makers en leveranciers in verschillende werelddelen, en met veel van hen werk ik al jaren samen. Zo kan ik veel verschillende producten inkopen en laten maken.
Voor jouw project neem ik je als het ware mee op inkoop. Je profiteert van mijn contacten en van de prijzen die ik daardoor kan krijgen, en ik verzorg het transport. Zo krijg je producten die exclusief, uniek en handgemaakt zijn.
Projecten op maat
Voor de inrichting van een winkel, hotel, resort, restaurant, beachclub of andere zakelijke locatie selecteer ik producten die passen bij jouw stijl en doelgroep. Waar nodig laat ik ze maken in de gewenste maten, kleuren en materialen. Van een kleine selectie bijzondere items tot een complete inrichting of collectie.
Heb je een specifiek product gezien of een eigen idee dat je wilt laten uitvoeren? Ik zoek naar passende makers en productiemogelijkheden. We bespreken materialen, kwaliteit, afwerking, kleuren, afmetingen en aantallen.
Private shopping voor zakelijke klanten
Wil je persoonlijke begeleiding bij het inkopen? Met private shopping help ik je producten selecteren en combineren voor jouw winkel, merk of interieurproject.
Samen kijken we naar jouw doelgroep, gewenste uitstraling en budget. Dat kan een kleine selectie bijzondere items zijn, een aanvulling op je assortiment of een complete collectie.
Productie op bestelling en eigen collecties
Naast bestaande producten kan ik artikelen op bestelling laten maken. Denk aan een eigen dessin, specifieke formaten, gekozen materialen of een serie producten die bij elkaar past.
Mogelijkheden voor personalisatie, private label en exclusieve uitvoeringen bespreken we per aanvraag. Wat haalbaar is, hangt af van het product, de maker en de gewenste aantallen.
Van idee tot levering
Iedere samenwerking begint met een kennismaking. We bespreken jouw wensen, budget en planning en bepalen welke aanpak daarbij past.
Afhankelijk van de opdracht ondersteun ik bij prijsaanvragen, productiebegeleiding, kwaliteitscontrole en transport. De werkzaamheden, kosten en verwachte levertijd spreken we vooraf af.
Veelgestelde vragen
Sourcing en projecten op maat
Wat houdt sourcing bij Bohemida in?
Ik zoek, selecteer en laat producten maken via mijn netwerk van ambachtslieden in verschillende werelddelen. Ik verzorg de prijsaanvragen, de productiebegeleiding, de kwaliteitscontrole en het transport tot aan jouw deur.
Voor welke projecten kan ik bij je terecht?
Onder andere voor conceptstores, hotels en resorts, restaurants, beachclubs, interieurprojecten, wellnesslocaties en retailcollecties.
Welke producten kun je vinden of laten maken?
Bijvoorbeeld verlichting, spiegels en wanddecoratie, keramiek, kussens en kleden, manden en tassen, meubels en woonaccessoires.
Is er een minimale afname?
Nee, er gelden geen vaste minimumaantallen. Aantallen en prijs bepalen we per project.
Hoe verloopt een sourcingproject?
Je vertelt wat je zoekt, met je budget en planning. Binnen 2 werkdagen ontvang je een eerste voorstel. Daarna begeleid ik de selectie, de productie en de levering.
Bespreek jouw project
Vertel me meer over jouw wensen. Ik neem persoonlijk contact met je op om te bespreken of jouw project aansluit bij mijn dienstverlening.